free web hit counter

„Koszmary zasną ostatnie” Robert Małecki

„Koszmary zasną ostatnie” to trzecia i ostatnia część serii kryminałów Roberta Małeckiego o dziennikarzu Marku Benerze i jego dzielnej grupie przyjaciół, a zarazem współpracowników. W końcu następuje wyjaśnienie sprawy porwania Agaty Bener, żony dziennikarza.

Marek Bener zdecydowanie nie radzi sobie już z prowadzeniem redakcji. Przerasta go rola przedsiębiorcy, dziennikarza i detektywa. Po tylu latach walki na polu prawdy, Bener traci zapał i bywa, że traci kontrolę nad sobą, w takich momentach przeobraża się w szefa-sadystę. W „Koszmary zasną ostatnie” Benerowi zdecydowanie się nie wiedzie, przynajmniej na początku. Tym razem dziennikarz zostaje poproszony o odnalezienie dwóch osób, których zaginięcie tylko z pozoru nie ma wspólnego mianownika. Jednocześnie kontynuuje śledztwo w sprawie zaginięcia żony.

Oczywiście wszystkie historie koniec końców łączą się w całość. Książkę czyta się płynnie, choć bywało, że nie miałam pojęcia, w jaki cudowny sposób Bener mógł wysnuć taki a nie inny wniosek. „Koszmary zasną ostatnie” jest ciekawa o tyle, że wreszcie zamyka temat obecny przez wszystkie części trylogii, a mianowicie wyjaśnia tajemnicze zniknięcie Agaty Bener.

Tytuł: „Koszmary zasną ostatnie”

Autor: Robert Małecki

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.